Taşı bende döşerim. Taşı, kumu nereden bulurum, fiyatları nedir vb. gibi sorular hakkında

Bizde bu tür maliyet hesaplarını yerinde birlikte çalıştığımız işverenler için araştırıyoruz. İşinizi daha ekonomik olsun diye ve kendi beden gücünüzle yapabilme arayışı içinde olabilirsiniz, fakat bunu yaparken işi yapacak ekipmana (kompaktör, taş kesme makinesi, kazma kürek, el arabası vs.) sahip olunmanız gerekmektedir.

 

Üretici iletişim adreslerini siteye eklemediğim için ve sadece sabit bir bölgede çalışmadığımızdan taşı nereden bulurum gibi sorulara telefonda cevap mümkün değil. Kaldı ki malzeme fiyatlarıda her bölgede nakliye ve agrega vb. koşullar nedeniyle değişkenlik göstermektedir.

 

Sizlere kolaylık olması açısından bulunduğunuz bölgedeki üreticileri Google Yerel Rehberler üzerinden arama yaparak bulabilirsiniz. Bunun için https://www.google.com/maps arama kutucuğuna bulunduğunuz ili yazarak yan kısmına beton elemanları kelimesini de ekleyip beton ve beton elemanları üreten firmaları bulabilirsiniz. Ör: Adana Karo diye aratıp şu gibi sonuçlara ulaşabilirsiniz. Hedefi daha da daraltabilirsiniz, büyükşehirler için ilçe ismi girerek daha yakın firmalara erişmeniz mümkün. Ör: Esenyurt Beton diye aratarak firmanın anahtar kelimesi içinde beton içeren sonuçlara erişebilirsiniz. Eğer küretici kendini Google yerel rehberde kayıt etmemişse, bunun yerine o bölgedeki beton santrallerine sorup adreslerini öğrenebilirsiniz. Bende öyle yapıyorum.

 

adana karo 800x326 Taşı bende döşerim. Taşı, kumu nereden bulurum, fiyatları nedir vb. gibi sorular hakkında

esenyurt beton 800x326 Taşı bende döşerim. Taşı, kumu nereden bulurum, fiyatları nedir vb. gibi sorular hakkında

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.