Kullanım Şartları

Parkeciyiz.com ve Tasevyapim.com web sayfalarında yazılı tüm sayfalar, fotoğraflar, dizaynlar, ve fikri hak mülkiyet ve korumasına tabi olan her türlü olan eserin telif hakkı Parkeciyiz.com’a aittir. Bu sitede yer alan ve yer alacak fotoğraf/resimler, videolar, metinler ve animasyonlar Parkeciyiz.com‘un izni alınmaksızın kullanılamaz.

Web sitesine girdiğiniz zaman kendinize kopya alabilirsiniz. Bilgi indirme esnasında ve kişisel amaçlar makul olduğu sürece daha sonra kullanmak üzere bu web sitesindeki bilgileri basabilirsiniz. Ticari ve çıkar amaçlı site içeriğimizi, ismimizi fiyat listemizle kullanım kesinlikle yasaktır.

Parkeciyiz.com‘a ulaşabilmek için girdiğiniz başka bir web sitesinin veya bizim web sitemizden girdiğiniz başka bir web sitesinin içeriğinden Parkeciyiz.com sorumlu olmayacaktır.

Parkeciyiz.com bilgilerinin gerçeği yansıtması ve güncel olması için makul tüm gayreti ve çabayı göstermiş ve göstermektedir.

Buna bakılmaksızın, Parkeciyiz.com hipertext linkler ve doğrudan ya da dolaylı olarak Parkeciyiz.com web sitesi üzerinden kullanılan diğer özellikler de dahil olmak üzere Web Sitesi Bilgileri ile ilgili zımnen veya sarih olarak hiçbir beyan veya garantide bulunmamaktadır. Parkeciyiz.com herhangi bir bildirimde bulunmaksızın her zaman değişiklik ve düzeltme yapma hakkını saklı tutmaktadır. Web Sitesi Bilgilerinde yer alan bilgiler ışığında verilecek kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, sayfayı ziyaret eden kişiye aittir. Parkeciyiz.com kendi web sitesine veya herhangi bir web sitesi bilgisine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, özel, sonuç niteliğindeki ya da diğer tür kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Bu web sitesinde ya da değinilen belgelerde yer alan ifadeler, tahmini doku örnekleri ve görseller ileriye dönük olarak hazırlanmış olabilirler; bu nedenle de çeşitli risk ve belirsizlikler içerirler. Her ekibin kendine has işçiliği veya kullanılan malzemenin doku örneğine tam olarak uymaması gibi çok çeşitli nedenlerle, gerçek sonuç ve gelişmeler, belirtilen ya da ima edilenlerden somut bir şekilde farklı olabilir.

Bu web sitesinde yer alan bilgiler veya görsel doku örnekleri kapsamlı olmayabilir. Göstermiş olduğumuz çabalara rağmen, bu bilgiler kesin, güncellenmiş olmayabilir veya herhangi bir durumdaki koşullara uyarlanamıyor olabilir. Bu web sitesinde olabilecek herhangi bir yanlışlık, eksiklik veya ihmalden dolayı sorumluluk Parkeciyiz.com ve Tasevyapim.com’a atfedilemez. Bu web sitelerinde yer alan bilgiler ışığında vereceğiniz kararlar ve ekip temini ve bulduğunuz ekibi kontrol etmek ile ilgili tüm sorumluluk, tamamiyle tarafınıza ait olacaktır. Parkeciyiz.com, işbu web sitesinde yer alan bilgilere girilmesinden veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, özel, sonuç niteliğindeki ya da diğer tür kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlululuk kabul etmeyecektir.

Bu web sitelerinde yer alan tüm görseller tanıtım ve bilgi amaçlıdır. Web sitesi üzerindeki her türlü görseller ve 3 boyutlu resimler/planlar/videolar/animasyonların birebir olarak gerçekleştireleceğini taahhüt ve garanti etmez. Web sitesi üzerinden ilan edilen doku örneklerinin üzerinde değişiklik yapma, düzeltme hususunda tek tasarruf sahibi Parkeciyiz.com olup bunlar üzerinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.

İşbu web sitesinde yazılı olan bilgiler hiçbir şekilde Borçlar Kanunu çerçevesinde teklif veya icap anlamında olmadığı için Parkeciyiz.com’u bağlamamaktadır.

Web sitemizi ziyaret eden tüm kullanıcılar yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılırlar.