Çok Sorulan Sorular

İki taraf kendi arasında sözlü iletişim yolunu tercih etmek yerine, bunun yerine önden WhatsApp üzerinden veya diğer alternatif yöntemlerle yazılı olarak mutabık kalınması tercih edilir. Hem bu nedenle, hem de işinizi anlamak adına WhatsApp üzerinden iletişime geçmeniz, işinize ait görsel ve detayları iletmeniniz tercih edilir. Bunu yaptıktan sonra direkt arayabilirsiniz.

Kendimizin yapmayacağı hiçbir işe ekip tavsiyesinde bulunmuyorum.

Bu web sitesi 81 il ve ilçelerinde Google ve Yandex arama sorgularında çoğunlukla ilk sıra veya ilk sayfada çıkmaktadır.

Fiyat listesinde belirtilen minimum iş miktarı üzerinde bir işiniz varsa her bölgeye gidiyoruz. Fiyat bölgeye göre değil, iş miktarına göre değişmektedir.

tasevyapim.com galeri sayfası ile parkeciyiz.com sitemizde bulunan galeri sayfasına bakabilirsiniz.

Sadece işçilik olan istinat duvarı işlerinde ve tasevyapim.com sitemizde hizmet verdiğimiz taş ev yapım işlerinde keşif ücreti talep edilir. Bu bedel ve diğer detaylar tasevyapim.com sık sorulan sorular sayfasında yazılıdır.

Bu sitede konumuzu ilgilendiren peyzaj ve çevre düzenleme işleri ile malzemeli istinat duvarı işlerinde keşif ücreti alınmaz. Fakat iş alanına gelip işverenin belirttiği işten farklı bir işle karşılaşılması veya işveren tarafınca yapacağı işten vazgeçmesi durumunda kaybettiğimiz zaman ve giderleri talep ederiz.

Üretici iletişim adreslerini siteye eklemediğim için sorulara telefonda cevap mümkün değil. Kaldı ki malzeme fiyatlarıda her bölgede nakliye ve agrega vb. koşullar nedeniyle değişkenlik göstermektedir.

Bizde bu tür maliyet hesaplarını sadece anahtar teslim işler üstlendiğimiz işlerde kendimiz için araştırıyoruz.