Keşif hizmeti hakkında

Hayat zaten pahalı, bir tas çorba olmuş 200 lira. Her şeyden önemlisi herkesin vakti değerli. Kimileri gerçekten memleketin kendi işi etrafında döndüğünü sanıyor ve telefona sarılıp bulduğu her ekibi kapısına getirip fiyat teklifi almaya çalışıyor. Etik değerler vardır. Kapına Sıhhi tesisatçı çağırmıyorsun. Kaldı ki onlar bile birer teknik personeldir ve kullandığı malzeme harici sizden servis ücreti talep ederler.

Size WhatsApp üzerinden m2 birim fiyatı söylüyorum. Nalburdan metre alıp işinizin enini, boyunu birbirine çarpıp kaç m2 işinizin olduğunu öğrenebilirsiniz. Metreye de ulaşamıyorsanız 1 adım bir metredir. Siteye hesaplama araçları eklemişim, kaldı ki bu basit işlemler için ilkokul matematiğine sahip olmak yeterlidir.

Peşinen kimseden keşif ücreti talep etme gibi bir ahlakım yok. Fakat işinizin ima ettiğinizden farklı olması veya kapınıza beni getirip yapacağınız işten vazgeçmeniz, ileriye dönük bir zamana ertelemeniz veya bir düşüneyim döneceğim size demeniz durumunda kaybolan zaman ve emeğimi ödemeniz gerekmektedir.

İki tarafında kırılganlık yaşamaması için işinizin tüm detaylarını, konum, resim, videolarla destekleyerek vb lütfen net ve yeterince açık bir şekilde WhatsApp üzerinden iletin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.