Sık Sorulan Sorular

İki taraf kendi arasında sözlü iletişim yolunu tercih etmek yerine, bunun yerine önden whatsapp üzerinden veya diğer alternatif yöntemlerle yazılı olarak mutabık kalınması tercih edilir.

Bir ekip diğerlerinin verdiği fiyatları bilmediğinden işi almak için iyi fiyat vermeye kendini zorlar. Bu yüzden piyasada bulamayacağınız uygun rakamları buradan bulacağınıza şüphemiz yok.

Fakat hangi işi hangi rakamlar kurtarır bildiğimiz için beklediğiniz fiyat ekibin zarar edeceği rakamlar ise bu işi ekiplerimizle paylaşmayız.

Çünkü, parkeciyiz.com’un esas görevi her iki tarafında kırılganlık yaşamayacağı makul şartları oluşturmaktır. Her işin işçilik hariç malzeme tedariği ve nakliyesi gibi belirli standart giderleri vardır.

Sonunda zarar edecek hiçbir ekip size sonuç olarak İŞ veremez.

Türkiye’nin hemen her bölgesinden ve size yakın lokasyonlardan yeni iş teklifleri alırsınız. Bize uğrayan her işten kesintisiz olarak tüm ekipler toplu sms yoluyla aynı anda haberdar edilir.

Farklı iş modelleriyle tanışıp ekibinizin kendini geliştirmesine katkı sunmuş olursunuz.

Reytingi düşük olan ya da kötü dönüş yorumları olan ekipler bizden iş alamazlar ve onlara iş vermeyiz. Bunu çok iyi bilen ekiplerimiz işlerini son derece özenli bir şekilde yapmaktadırlar. Bunun çok açık göstergesi işlerini Parkeciyiz.com aracılığıyla yapan müşterilerin memnuniyet düzeyidir. Parkeciyiz.com müşterilerin 95%’i beklentilerine uygun ya da beklentilerinin üzerinde bir hizmet aldığını ifade etmektedir.

Oysa bu site dışında farklı yollarla bulduğunuz ekipler bu gibi bir süzgeçten geçirilmemiş olabilir.

Türkiye’nin hemen her yerinden ekipler ile iletişim halindeyiz. Hali hazırda yüzlerce ekibin iletişim numarası bizde kayıtlı. Biz sizin işinizi, istediğiniz deseni, işinizin miktarını ve iletişim bilgilerinizi ekiplerimize gönderiyoruz. Böylece onlar sizi arayıp işinize talip oluyorlar. Ekipler sizi aradığı için opsiyonlarınız artıyor, işinizi en profesyonel olarak gördüğünüz ve fiyat konusunda en uygun olana işinizi teslim ediyorsunuz.

Hizmet bedeli işin boyutuna göre değişmektedir. Doku modeli, modele ait ustalık, malzeme giderleri her işte farklılık gösterir. Fakat büyük işlerde fiyat gittikçe düşmektedir.

Hayır efendim ücretsiz keşif hizmetimiz yoktur. İki taraf prensipte bir fiyat üzerinden anlaşır, akabinde işin yapılacağı bölgeye giderek metraj alındıktan sonra gerekli aksiyonlar alınır.