Sık Sorulan Sorular

İki taraf kendi arasında sözlü iletişim yolunu tercih etmek yerine, bunun yerine önden whatsapp üzerinden veya diğer alternatif yöntemlerle yazılı olarak mutabık kalınması tercih edilir. Hem bu nedenle, hem de işinizi anlamak adına sitede görülen numara çoğunlukla WhatsApp mesajlarına açıktır.

tasevyapim.com galeri sayfası ile parkeciyiz.com sitemizde bulunan doku örnekleri sayfasına bakabilirsiniz. . Fiyat Listesine göz atmak için tıklayın.

Bir yüklenicinin size uygun olup olmadığını anlamak için keşif olmazsa olmazlardandır.

Bu sürece dahil olmamızı istiyorsanız harcadığım zaman ve giderlerim göz önüne alındığında ücretsiz keşif yapmam mümkün değildir.

Malzeme dahil anahtar teslim işlerde keşif ücreti alınmaz, fakat sadece işçilik olarak anlaşılan işlerde keşif ücreti alınır, işiniz yapılırken hakedişten düşülür. İki tarafında kırılganlık yaşamaması için işinizin tüm detaylarını, konum vb lütfen net ve yeterince açık bir şekilde Whatsapptan iletin. Söz uçar, yazı kalır.

Bu gereklilik bizimde sürece ne kadar dahil olacağımızı belirler.

Üretici iletişim adreslerini siteye eklemediğim için ve betonarme ürünler üreten bir işletmeci değiliz. Bu nedenle bu tür sorulara telefonda cevap vermem ezbere mümkün değil. Kaldı ki malzeme fiyatlarıda her bölgede nakliye ve agrega vb. koşullar nedeniyle değişkenlik göstermektedir.

Bizde bu tür maliyet hesaplarını sadece anahtar teslim işler üstlendiğimiz işlerde bölgeye uğrayıp araştırıyoruz.