Sık Sorulan Sorular

İki taraf kendi arasında sözlü iletişim yolunu tercih etmek yerine, bunun yerine önden whatsapp üzerinden veya diğer alternatif yöntemlerle yazılı olarak mutabık kalınması tercih edilir.

Örnek Sözleşme Metnini İndir

Bir ekip diğerlerinin verdiği fiyatları bilmediğinden işi almak için iyi fiyat vermeye kendini zorlar. Bu yüzden piyasada bulamayacağınız uygun rakamları buradan bulacağınıza şüphemiz yok.

Parkeciyiz.com’un esas görevi her iki tarafında kırılganlık yaşamayacağı makul şartları oluşturmaktır. Her işin işçilik hariç malzeme tedariği ve nakliyesi gibi belirli standart giderleri vardır.

Sonunda zarar edecek hiçbir ekip size sonuç olarak İŞ veremez.

Ekiplere iletilen toplu bildirimde aracılık hizmetimizin akdi gerçekleşmiştir. 10.0000+ ekibe iletilen işleriniz için bütçeme uygun bir teklif bulamadım denilerek toplu bildirim bedeli geri talep edilemez. Hak verirseniz; toplu bildirimde harcanan zaman, emek bizden çıkmıştır. Yine de böyle bir durumda iş etiği olarak kanaat getirmemiz durumunda hakkımızdan feragat edip tarafınıza ücreti iade edebiliriz. Bildirim tarafımızca gerçekleşmeden geri iade talep edebilirsiniz.

Lütfen 100m2 işleriniz veya sadece malzeme tedariği için toplu bildirim hizmetini kullanmayınız. Veri tabanımızda bulunan +10.0000 ekibin tamamı Aristokrat insanlar değillerdir. Tamamın huyunu, suyunu bilmemizde mümkün değildir. Hizmet gerçekleştikten sonra anlaştığınız bir ekip olursa haber vermeniz durumunda yüksek telefon tarafiğine maruz kalmamanız için bildirimi yayından kaldırabiliriz.

Türkiye’nin hemen her bölgesinden ve size yakın lokasyonlardan yeni iş teklifleri alırsınız. Bize uğrayan her işten kesintisiz olarak tüm ekipler toplu bildirim yoluyla aynı anda haberdar edilir.

Farklı iş modelleriyle tanışıp ekibinizin kendini geliştirmesine katkı sunmuş olursunuz.

Reytingi düşük olan ya da kötü dönüş yorumları olan ekipler bizden iş alamazlar, onlara iş vermeyiz ve veri tabanımızdan kendilerini sileriz. Bunu çok iyi bilen ekiplerimiz işlerini son derece özenli bir şekilde yapmaktadırlar. Bunun çok açık göstergesi işlerini Parkeciyiz.com aracılığıyla yapan müşterilerin memnuniyet düzeyidir. Parkeciyiz.com müşterilerin 95%’i beklentilerine uygun ya da beklentilerinin üzerinde bir hizmet aldığını ifade etmektedir.

Oysa bu site dışında farklı yollarla bulduğunuz ekipler bu gibi bir süzgeçten geçirilmemiş olabilir.

Türkiye’nin hemen her yerinden ekipler ile iletişim halindeyiz. Hali hazırda binlerce ekip bizde kayıtlı. Biz sizin işinizi, istediğiniz deseni, işinizin miktarını ve iletişim bilgilerinizi ekiplerimize gönderiyoruz. Böylece onlar sizi arayıp işinize talip oluyorlar. Ekipler sizi aradığı için opsiyonlarınız artıyor, işinizi en profesyonel olarak gördüğünüz ve fiyat konusunda en uygun olana işinizi teslim ediyorsunuz.

Toplu bildirim hizmet bedeli 450 TL’dir. Bu bedel iş sahibinden bildim öncesinden temin edilir ve ardından bildirim hizmeti gerçekleşir. Ekiplerden hizmet bedeli talep edilmez.

Benim ücretsiz keşif gibi bir hizmet anlayışım yok. Mazotun litresi 2 usd ile eşit. Yoludur, yemeğidir, kaybolan zamanımdır. Ben gelirsem bakmaya değil, işi yapmaya gelirim. Sitede fiyat listesi var, her şey şeffaf.

Fakat; toplu bildirimde ücretsiz keşif ekibin takdirine kalmıştır. Bu sizinle, ekip arasındaki diyaloğa bağlıdır. İki tarafın prensipte bir fiyat üzerinden anlaşması, akabinde işin yapılacağı bölgeye giderek metraj alındıktan sonra gerekli aksiyonların alınmasını sizlere buradan tavsiye ediyoruz.

Parkeciyiz.com ikili taraf arasındaki garantör değildir. Lütfen bu yüzden işinizi yaparken iki tarafında yazılı bir anlaşma üzerinde mutabık kalmasını tekrardan hatırlatmış olalım.